Pristagarna kontaktas via e-post och postadresser, och vinsterna skickas via post. Eventuell vinstskatt betalas av vinnaren.

Sugen på fler tävlingar? Håll utkik efter vår nya tävling vecka 13-19 på www.hyllie.com
Då kan du spela Memory och vinna resor för ett helt år och månadskort varje vecka med Skånetrafiken.

1:a pris
Presentkort från Ikea på 5 000 kr
Anja Nilsson, Malmö

2:a-100:e pris
Biljett till utställningen om Tutankhamuns grav, som pågår på MalmöMässan den 15 septemper 2012 till 31 januari 2013.

Thenaa Hassan, Malmö
Lars Micael Adrian, Lund
Lena Mannerberg, Limhamn
Bo Bramer, Malmö
Thomas Svensson, Limhamn
Jan Söderström, Malmö
Kerstin Feurst, Gantofta
Bert Wiktor, Malmö
Hans Larsson, Tomelilla
Magnus Conradsson, Halmstad

Staffan Nilsson, Malmö
Gavin Mandersson, Bunkeflostrand
Ragnhild Faxén Emanuelsson, Malmö
Anita Holgersson, Limhamn
Fredrik Åström, Svedala
Annika Lindgren, Malmö
Marianne Olsson, Malmö
Bitte Almqvist, Malmö
Yvonne Bengtsson, Höllviken
Lena Rosenqvist, Ramlösa

Peter Lundgren, Bunkeflostrand
Ann-Kristin Ekstedt, Vintrie
Sandra Nidemar, Malmö
Jessica Winberg, Arlöv
Abdullah Cheik-Mouss, Malmö
Georg Månsson, Malmö
Frida Jorup, Malmö
Britt Schön, Malmö
Callette Terhaerett, Limhamn
Johan Hedman, Malmö

Marianne Persson, Ystad
Camilla Moberg, Karlskrona
Git Moltzer, Bunkeflostrand
Mohammed Cheik-Mouss, Malmö
Anton Berglund, Vellinge
Jusra Cheik-Mouss, Malmö
Jimmi Åkerblom, Malmö
Inger Olsson, Malmö
Li Lindberg, Vellinge
Per Sten, Lund

Mahir Aljadah, Malmö
Yasmine Olsson, Malmö
Gunnar Lindvall, Malmö
Fredrik Ågren, Malmö
Niklas Björö, Höllviken
Tommy Eriksson, Skanör
Andreas Olofsson, Malmö
Jan Söderlund, Malmö
Birgit Persson, Svedala

Lisbeth Hofbauer, Hjärup
Helena Persson, Tommarp
Suzanna Lindblad, Vellinge
Martti Ledenstedt, Bunkeflostrand
Linda Kimrin, Malmö
Karin Lindholm, Lomma
Mats Hylén, Viken
Torbjörn Carlsson, Malmö
Dan Engman, Trelleborg
Jan Saariste, Vellinge

Kjell Nilsson, Hammenhög
Don Bryant, Höganäs
Lis Hvala, Malmö
Michelle Norrman, Staffanstorp
Martin Anheden, Sjöbo
Kerstin Stehvén, Bunkeflostrand
Maja Gullstrand, Helsingborg
Mats Ericsson, Bjärred
Birgitta Holmer, Malmö
Kerstin Branting, Limhamn

Helen Pålsson, Oxie
Ylva Widebäck, Kågeröd
Jihan Cheik-Mouss, Malmö
Lena Steiner, Trelleborg
Lars Borgström, Vintrie
Tommy Persson, Bunkeflostrand
Ewa Fors, Simlångsdalen
Karin Wingerup, Trelleborg
John Nidemar, Malmö
Nora Smedby, Malmö

Catharina Carlstedt, Lund
Lena Johnsson, Malmö
Elisabeth Frykman, Åhus
Tina Wronski-Petersen, Klagshamn
Kristian Wronski-Petersen, Klagshamn
Ranin Hamza, Malmö
Eva Hylén, Viken
Adam Haglund, Malmö
Elisabet Nordwall, Malmö
Jonas Gromark, Vellinge

Amanda Hansen, Limhamn
Therese Adrian, Köpenhamn
Mikael Sandquist, Limhamn
Klara Hellström, Malmö
Claes Jeppsson, Malmö
Charlott Lindskog, Malmö
Marie Andersson, Helsingborg
Jan Östlin, Helsingborg
Lars Carlstedt, Lund
Inge Norén, Limhamn